O mnie

To chyba najdrudniejszy moment w historii mojego bloga, bo cóż… Podobno początki są właśnie najtrudniejsze i niestety się z tym zgadzam. To jeden z pierwszych wpisów, więc zanim się „rozkręcę” muszę duzo ćwiczyc, więc nie spodziewajcie sie od razu „wielkiego wow”.
Zapytasz pewnie „Kim ty tak właściwie jesteś? Co tu robisz i po co?”.
A więc na początek wytłumacze Ci kim jestem. Otóż jestem dziewczyną! Nastolatką z głową w chmurach! Wow, ale zaszokowałaś wszystkich swoją odpowiedzią! Kto by się tego spodziewał? A no widzisz! Może nie każdy na to by wpadł? ;-) Jak mam na imię? Chcę zachować pełną anonimowość, dlatego często posługuję się nickiem Daisy Lenevries, ewentualnie możesz mi mówić Nosia lub Nolka, tak będzie Ci prościej, a mi – milej ;-) No dobra, kolejne pytanie… Ile mam lat? Tyle na ile się czuję!
No dobra Nośka, to teraz gadaj skąd jesteś i czym się na codzień zajmujesz? Otóż pochodzę ze świata mojej wyobraźni, gdzie każdy obłoczek to wata cukrowa a…
Okey, okey! Wystarczy. Na codzień się uczę. Taaa… Na pewno się tego nie spodziewałeś/aś! To było takie zaskoczenie, jak to że zebrałam się na założenie bloga i napisania tego, co właśnie czytasz!
No więc… bez zbędnego gadania o bzdurach, bo w sumie myślę, że i tak wiele się o mnie nie dowiedziałeś – kończę ten wpis, biorę się do dalszego tworzenia i mam nadzieję, że czytając tego bloga, choć raz na Twojej twarzy zagości uśmiech ;-)

-Pozdrawiam Nolka :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>